MESK YÖNETİMİ  AMASYA’YA SELAM VERDİ

MESK Yönetim Kurulu  Konfederasyon Üyesi BÜRO BİR-SEN 1. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinliklerine Katıldı.

MESK-Memur ve Emekli Sendikaları Konfederasyonu Yönetim kurulu Üyeleri, konfederasyon üyesi BÜRO BİR-SEN- Kamu Büro çalışanları Birliği Sendikasının Amasya’da düzenlediği 1. Yıl dönümü etkinliklerine katıldı.

MESK Genel Başkanı Muzaffer KALA, büro bir-sen Genel Başkanı ve MESK Genel Başkan Yardimcısı Tercan KURT,Diriliş Eğitim Sen genel Başkanı ve MESK Genel Başkan Yardimcısı Mehmet Nuri KAYNAR, HAK BİR-SEN Genel Başkanı ve MESK Genel Başkan Yardimcısı Nail SARIKAYA, YENİ EMEKLİ BİR-SEN Genel Başkanı ve  MESK Genel Başkan Yardimcısı İsrafil ODABAŞ  ve MESK Genel Sekreteri Muhammed  Hasan COŞKUN ile birlikte yıl dönümü kutlamalarına katıldı.

BÜRO BİR SEN’İN Amasya’daki kutlama proğramı, BÜRO BİR SEN Genel Başkan Yardımcısı Mehmet KÖSE, Genel Başkan Yardımcısı Ali ÖZKAN, DİRİLİŞ EĞİTİM SEN Genel Başkan Yardımcısı Sibel KİRAZ,Büro Bir Sen Amasya İl Başkanı Neslihan AVCI, İstanbul, Ankara,Samsun, Tokat, Çorum, Amasya illerinden gelen adını sayamadığımız çok sayıda İl başkanı, temsilci ve üyenin katılımı gerçekleştirildi.

MESK Genel Başkanı Muzaffer KALA ve  Yönetim Kurulu üyeleri, böyle büyük bir  organizeyi yapan ve etkinliğe ev sahipliği yapan Büro Bir Sen Genel Başkanı Tercan KURT ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı  takdir ve teşekkürlerini bildirdiler.

Written by meskon

MESK Memur ve Emekli Sendikaları Konfederasyonu Confederation of Public Servant and Retired Unions,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir